O nás

Společnost RVZ Technic Energy byla založena v roce 2012, s cílem sloučit činnost několika firem a podnikajících osob do jediného subjektu. Tímto krokem je možné zajistit naše služby jako komplexní řešení pro naše stávající a budoucí zákazníky. Společnost je zaměřená na oblast revizí vyhrazených technických zařízení.

Naše společnost v současné době zaměstnává přes 70 stálých pracovníků v hlavních nebo vedlejších pracovních poměrech. Každý náš zaměstnanec prochází pečlivým výběrem s ohledem na jeho pracovní zařazení. Systém pravidelného vzdělávání a školení, zajištuje vysokou profesní úroveň našich zaměstnanců. Používáme moderní software pro správu revizí a jejich archivaci. Zákazník má možnost přístupu do našeho systému a je mu umožněno nastavit si přehled dle vlastních potřeb. Naše služby poskytujeme v rámci celé České Republiky. Systém regionálních poboček zajišťuje maximální flexibilitu a dostupnost našich služeb.

Našimi zákazníky jsou firmy z oblasti stavebnictví, dopravy, výroby, bytová družstva, majitelé bytových jednotek, fyzické osoby, pro které zajišťujeme revize elektrických, plynových, tlakových a zdvihacích zařízení. Ať jednorázově, pravidelně, nebo přebíráme celkovou správu zařízení .

Základní filozofií naší společnosti je spokojenost zákazníka, profesionalita a komplexnost poskytovaných služeb nejvyšší kvality.